KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14346193
nr 1434 6193
Oljemålningar
ett par, R E Skånström, stadsmotiv. Signerade. Olja på pannå, 15x21, yttermått inklusive ram: 21x27 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:06:03
29/11 10:04:04
1.000 kr
29/11 18:01:03